kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما باراهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موزي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موزي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موزي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موزي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به مااعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

هزینه سمپاشی در سال 1400 چقدر است ؟

هزینه سمپاشی در سال 1400 چقدر است ؟

معمولا همه ما با برخی از حشرات خانگی و انواع سوسک ها آشنایی داریم و شاهد تجربه تلخی از حضور آنها در خانه میباشیم. از همه این حشرات سمج و موذی تر ساس های رختخوابی میباشند که وجود آنها در خانه به شدت آزاردهنده میباشد. شاید شما هم در اولین مرحله از اسپری های حشره کش استفاده میکنید و فکر میکند با این کار میتوانید بررای همیشه از شر آنها خلاص میشوید. این کار میتواند برای مدتی موثر باشد اما بعد از گذشت زمانی کوتاه ، مجددا شاهد حضور آنها در خانه خواهید شد. به همین دلیل توصیه میکنیم برای اینکه بتوانید برای همیشه و به طور موثر از شر آنها خلاص شوید ، از سمپاشی های تخصصی استفاده نمایید. در بخش زیر به قیمت های سمپاشی در سال 1400 میپردازیم.

هزینه سمپاشی حشره سوسک ریز آلمانیدر سال 1400 کمتر از 100 متر : 350 تا 500 هزار تومان

قیمت سمپاشی سوسک ریز آلمانی در تهران بین 100 تا 300 متر : توافقی

هزینه سمپاشی حشره ساس در سال 1400 کمتر از 100 متر : 750 تا 950 هزار تومان

قیمت سمپاشی ساس در تهران بین 100تا 300 متر :   توافقی

سمپاشی حشره سوسک آمریکایی در تهران کمتر از100متر   350 تا 500 هزار تومان

قیمت سمپاشی سوسک آمریکایی در تهران بین100تا300 متر توافقی

سمپاشی مگس کمتر از 100متر در سال 1400: 350 تا 500 هزار تومان

هزینه سمپاشی حشره مورچه کمتر از 100متر در سال 1400: 350 تا 500 هزار تومان

هزینه سمپاشی مورچه در تهران بین100 تا 300 متر :    توافقی

هزینه سمپاشی حشره پشه کمتر از 100 متر : 350 تا 500 هزار تومان

سمپاشی حشره کک و شپش کمتر از100 متر در سال 1400 : 550 تا 750 هزار تومان

هزینه سمپاشی کک و شپش در تهران بین100 تا 300 متر : توافقی

هزینه سمپاشی مار در تهران در سال 1400 : 900 هزار تومان الی یک میلیون و دویست هزار تومان

قیمت سمپاشی عقرب در تهران: 900 هزار تومان الی یک میلیون و دویست هزار تومان

برخی از شرکت ها در سال 1400 تغییراتی در سرویس های خود داده اند که که میتوانید با تماس با آن شرکت ها از این تغییرات با خبر شوید.

هزینه سمپاشی در سال 1400

شرکت های زیاد و مختلفی در این زمینه فعالیت دارند اما باور کنید اگر عملیات سمپاشی به درستی انجام نشود نه تنها از شر حشرات خلاص نمیشوید ، بلکه از لحاظ مالی نیز متضرر خواهید شد. علاوه بر اینها اگر سمپاشی بصورت غیر اصولی انجام شود میتواند ریه افرادنیز آسیب وارد کند. سعی کنید حتما از متخصصین زبده در این زمینه استفاده کنید تا بدون هیچ خطر و با خیالی آسوده خانه خود ر از لوس وجود این حشرات پاکسازی نمایید. شرکت سمپاشی تهران نیز در سال 1400 با تغییر در سرویس های خود آماده است تا پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان در این زمینه باشد.

هزینه سمپاشی در مکان های مختلف تهران :

این شرکت در جنوب ، شمال ، غرب و شرق تهران دارای نمایندگی های معتبری میباشد.

در هر یک از این بخش ها باید ملاحظات ویژه ای را اتخاذ نمود. برای مثال اگر قرار است عملیات سمپاشی در مناطق جنوبی تهران انجام شود ، به دلیل تراکم و زیادی جمعیت یک سری نکات ایمنی ملزم به رعایت شدن ، میباشند. هزینه های سمپاشی در سال 1400 نیزهمانند سالهای گذشته پس از بازبینی و بررسی های لازم از منزل شماتعیین میشود.

این روزها هزینه های درمانی به شدت افزایش یافته است و یکی از عوامل انتقال برخی از بیماری ها حشرات میباشند. بهتر است قبل از اینکه دچار چنین مشکلاتی شوید ، با یکی از متخصان شرکت سمپاشی تهران تماس بگیرید تا مشاوره های لازم انجام شود.

یکی از بهترین خدمات شرکت سمپاشی تهران در سال 1400 این است که با هزینه اندکی میتوانید منزل خود را بصصورت دوره ای سمپاشی نمایید. معمولا با شروع فصل گرما جمعیت حشرات نیز افزایش پیدا میکند. به همین دلیل یکی از بهترین زمان ها برای انجام عملیات سمپاشی اواخر زمستان میباشد.

همواره گفته میشود پیشگیری بهتر از درمان است. یکی ازمهمترین عواملی که میتواند مانع از آلوده شدن منزل توسط حشرات شود ، موضوع پیشگیری میباشد و بهترین روش برای پیشگیری رعایت نظافت بصورت منظم میباشد. با این حال ممکن است باز هم منزل شما به این حشرات آلوده شود که در این حالت بهترین کار مشاوره گرفتن از افراد متخصص در این زمینه میباشد.

بسیاری از افراد این روزها در مجتمع ها و یا آپارتمان ها زندگی میکنند و همانطور که میدانید فاضلاب این خانه های مسکونی به هم متصل میباشند. بنابراین اگر حشرات موذی از طریق فاضلاب ها منتقل شوند ، میتوانند به راحتی به همه واحدها سرایت کنند.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .