kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما با راهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موذي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موذي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موذي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موذي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به ما اعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

چگونه تشک خود را ضد ساس کنیم؟

چگونه تشک خود را ضد ساس کنیم؟

حشرات تخت خواب (ساس ها) یک کابوس به تمام معنا برای صاحب خانه های لندن به شمار می آید. درمان آنها بسیار سخت است, و اگر دچار یک آلودگی شده اید, از بین بردنشان به شدت سخت است.

پس چگونه میتوانید تشک خود را امن نگه دارید؟

براي خريد اينترنتي سم ساس روي لينك زير كليك كنيد:

خريد اينترنتي سم ساس

یک گزینه بسیار عالی میتواند تهیه یک پوشش محافظتی برای تشک تان باشد تا هرگونه دسترسی به داخل آن را مسدود کند. این پوشش ها تمام تشک را میپوشانند, بنابراین حشرات تخت خواب موجود در داخل گیر افتاده (و در نهایت میمیرند) و حشرات تخت خواب جدید نیز نمیتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. اما یک پوشش محافظی نمیتواند جلوی حشرات تخت خواب را از بالا رفتنِ تخت و گاز گرفتنتان در هنگام خواب بگیرد.

bed bug bites

برای اینکه شما و خانواده تان در مقابل این حشرات در امن بمانید, به یک روش جلوگیری قدرتمند نیاز دارید. جلوگیری یک آلودگی بسیار آسان تر از درمان یک آلودگی است که اتفاق افتاده و در جریان است.

چند نکته در رابطه با جلوگیری آلودگی.

فرش ها را به صورت متدوام جاروبرقی بکشید. این هرگونه تخم گذاشته شده یا حشرات موجود را از بین میبرد.

ملافه تخت خود را برای علائم لکه خون بررسی کنید.

تشک خود را با یک چراغ قوه کوچک بررسی کنید. در زیر نور مستقیم قادر به دیدن این حشرات خواهید بود.

هیچوقت اسباب و اثاثیه دست دوم را بدون اینکه به درستی بررسی کرده باشید, به خانه نیاورید. بهترین گزینه, بررسی شدن آن توسط یک متخصص کنترل آفات, قبل از وارد شدنش به خانه شما است.

bedbug bite

به صورت متدوام محل خواب حیوان خانگی خود را به دنبال این حشرات بررسی کنید (یا هرگونه آفتی دیگری که ممکن است آن جا باشد).

برای خلاص شدن از شر یک آلودگی ساس, کمک خواستن از شرکت متخصصان کنترل آفت ضروری است. ما میتوانیم بهترین و موثر شیوه های درمان را به شما در منطقه لندن ارائه دهیم. شیوه های درمان ما بسیار موثر هستند و هرگونه ساس, در هر نقطه ای از زندگی شان را نابود میکند.

برای اطلاعات بیشتر, همین امروز با ما تماس بگیرید.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .