kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما با راهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موذي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موذي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موذي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موذي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به ما اعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

بهترین روش‌ خلاص شدن از شر سوسک‌

بهترین روش‌ خلاص شدن از شر سوسک‌

در این مقاله بهترین روش های مقابله و خلاص شدن از شر سوسک را برای شما شرح می دهیم

براي خريد اينترنتي سم سوسک مي توانيد باشماره 09192281337تماس بگيريد و پس از ثبت درخواست، سفارش شما در کمتر از 48 ساعت در سراسر ایران به دستتان خواهد رسید.

مطمئن نیستید که چگونه از شر سوسک خلاص شوید؟ شما تنها نیستید. سوسک یکی از رایج‌ترین آفات خانگی در جهان است.

cockroach 3

به طور متوسط، سوسک‌ها می‌توانند در هر نقطه ، از نیم تا 3 اینچ طول داشته باشند. سه تا از شایع‌ترین سوسک‌ها در ایالات متحده‌ی آمریکا، سوسک آلمانی، شرقی و آمریکایی است. سوسک های گوناگونی به دلایل مختلف می‌توانند به خانه ی شما جذب شوند. دانستن گونه ی سوسکی که با آنها سر و کار دارید می‌تواند در تصمیم‌گیری برای خلاص شدن از شر آنها کمک کند. به‌عنوان‌مثال، رایج‌ترین سوسکی که در داخل خانه یافت می‌شود سوسک آلمانی است. سوسک آلمانی جذب آب می‌شود. کاهش دسترسی به منابع آب در خانه‌ی شما می‌تواند به کاهش آلودگی سوسکی کمک کند. روش‌های پیشگیری دیگری نیز ، مانند تمیز کردن روزانه و نگهداری صحیح مواد خوراکی، برای جلوگیری از هجوم آفات وجود دارند. سوسک‌ها برای جستجوی غذا، آب و سرپناه وارد خانه می‌شوند. هنگامی که آنها منطقه‌ای را آلوده کردند، می‌توانند به سرعت تکثیر شوند و تهدیدی برای آسایش و تندرستی تان به شمار آورده می‌شوند. مهم است که پیش از بروز آلودگی از شر سوسک‌ها خلاص شوید. سوسک‌ها به داشتن باکتری‌هایی شناخته‌شده‌اند که می‌توانند منجر به مسمومیت غذایی، اسهال، حساسیت و جوش‌های پوستی شوند. اگر تعدادشان انبوه باشد می‌توانند بوی ناخوشایندی نیز ایجاد کنند. قبل از تصمیم‌گیری در مورد شیوه‌ی کشتن سوسک‌ها در خانه‌ی خود، بهتر است که یک برنامه‌ریزی کنید. مؤثرترین مهار سوسکی به بیش از یک نوع روش درمانی نیاز دارد.

چگونه می‌توان سوسک‌ها را از میان برد؟

نواحی مشکل‌دار را با چراغ قوه و نوارهای چسبی شناسایی کنید.

هنگامی که در نظر دارید از چه روش کنترل سوسکی استفاده کنید، بهتر است نخست، خانه‌ی خود را برای مکان‌های احتمالی آلوده شدن سوسکی بررسی کنید. این کار را با به‌کارگیری چراغ قوه برای جستجوی نقاط پنهان محبوب سوسک‌ها از جمله پشت یخچال، زیر ظرف‌شویی، شکاف در گنجه و قفسه، گوشه‌ی درهای کمد، کمد حمام و صندوقچه‌ها انجام دهید.

از نوارهای چسبی سوسک برای یافتن آلودگی‌های بزرگ استفاده کنید. بر اساس بازرسی چراغ قوه‌ی خود، در مورد راهبردی‌ترین جایگاه‌ها برای قرار دادن نوار تصمیم بگیرید. چند روز تا یک هفته در آن مناطق نظارت داشته باشید. نوارها در مناطق پر رفت‌وآمد بیشترین سوسک را به خود جذب می‌کنند و این مناطق به بیشترین درمان نیاز دارند.

2. از بتونه استفاده کنید تا شکاف‌ها را برای جلوگیری از هجوم بیشتر مسدود کنید.


تله‌ها می‌توانند در کاهش جمعیت سوسک‌های موجود کارآمد باشند، اما آن‌ها نمی‌توانند در بیرون از خود از شر سوسک‌ها خلاص شوند. برای جلوگیری از گسترش آلودگی سوسک‌ها، جهت پر کردن نقاط ورودی احتمالی از جمله شکاف میان دیوارها یا کاشی، شکاف‌های کوچک و سوراخ‌های ورودی، از بتونه استفاده کنید. همچنین به استفاده از عایق آب و هوایی در درها و مهر و موم‌های پنجره کمک خواهند کرد.

cockroach 1

3. موانع طعمه‌ای چسبناک را برای کاهش مؤثر جمعیت سوسک‌ها قرار دهید.

طعمه‌ی چسبناک می‌تواند یک سوسک کش مؤثر باشد. طعمه‌ی چسبنده معمولاً به صورت لوله ایجاد می‌شود و می‌تواند در زیر تخته‌های پایه، در ترک‌ها و شکاف‌ها و در نزدیکی مناطقی که به احتمال زیاد باعث جذب سوسک می‌شوند، اعمال شود. در حالی که طعمه‌های ژله‌ای یا چسبنده می‌توانند در خلاص شدن از شر سوسک‌ها مؤثر باشند، اما می‌توانند منجر به تعدادی از سوسک‌های مرده در اطراف خانه‌ی شما شوند.

یکی دیگر از روش‌های رایج هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه‌ی کشتن سوسک، استفاده از موانع یا ایستگاه‌های طعمه است. موانع طعمه‌ای با جذب سوسک به این توقف گاه‌ها برای تغذیه از سم، مؤثر واقع می‌شوند. سوسک مسموم شده سپس به محل خانه‌ی خود می‌رود، می‌میرد و توسط دیگر سوسک‌ها خورده می‌شود و سم به آنها منتقل می‌شود. ایستگاه‌های طعمه برای رهایی از سوسک تا حدی به درد می‌خورند، اما همه‌ی سوسک‌های یک خانه را مورد هدف قرار نمی‌دهید. آن‌ها همچنین دردسر ایجاد می‌کنند زیرا حاوی سم هستند و هنگام پراکنده شدن در خانه‌ی شما، ناخوشایند به نظر می‌رسند. برخی از تله‌های سوسک فقط دارای چسب برای به دام انداختن سوسک هستند، طعمه ندارند و آنها را مسموم نمی‌کنند.

4. پودر اسید بوریک برای اثربخشی بیشتر

اسید بوریک، ماده‌ای است که در محصولاتی مانند مواد شوینده‌ی لباس و خمیر دندان یافت می‌شود و می‌تواند یکی از بهترین قاتل‌های سوسک‌ها باشد. متأسفانه، آن را نیز به راحتی استفاده‌ی ناصحیح کرده و در معرض جابجایی توسط جریان‌های هوا قرار داده و مواد را به مناطقی ارسال می‌کنید که کودکان و حیوانات خانگی بتوانند با آن در تماس باشند. اسید بوریک که با ترکیب شیمیایی بور و آب ساخته می‌شود، سمی برای افراد و حیوانات اهلی ندارد اما برای سوسک‌ها کشنده است. اسید بوریک، در صورت استفاده‌ی نادرست، اثربخشی خود را از دست می‌دهد و معمولاً به عنوان تنها روش برای رهایی از سوسک‌ها توصیه نمی‌شود.

5. تماس با شرکت سمپاشی

استخدام یک متخصص سمپاشی در تهران برای مقابله با هجوم سوسک‌ها می‌تواند ایمنی را افزایش دهد، رویکردی مؤثرتر برای رهایی از سوسک‌ها ارائه دهد و یک راه حل مداوم برای کنترل سوسک ارائه دهد. همچنین نیاز به داشتن تله های پراکنده در خانه را از بین می برد.

https://www.terminix.com/pest-control/cockroaches/removal/

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .