kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما با راهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موذي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موذي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موذي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موذي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به ما اعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

روش رهایی از موش ها در حیاط خانه

روش رهایی از موش ها در حیاط خانه

موش ها و جوندگان دیگر، جزء متداول ترین حشرات یافته شده درون و اطراف خانه ها هستند و آنها می توانند به سرعت تولید مثل کنند- و به طور بالقوه ای مشکلات آفات شما را چند برابر می کنند. چندین نوع موش وجود دارند که در ملک شما حضور دارند. اگر شما موش ها را یا گواهی از موش ها را بیرون خانه ی خود مشاهده کرده اید، این عاقلانه است که بدانید چگونه از جمعیت موش ها در حیات خلوت قبل از تهاجم بالقوه ی هر نوع گونه ی خانگی رها شوید. موش ها به احتمال زیاد طی ماه های پاییز و زمستان فراوان تر باشند ، یعنی وقتی که تدارکات در محیط های بیرونی نادر هستند. وقتی یک موش یک قلمرو خانگی را برقرار می کند، می تواند باعث شود که یک آشفتگی و کثافت کامل به غذای شما برسد و ادرار آنها یا موم های شان می توانند منجر به شرایط غیر بهداشتی شوند. بنابراین،قبل از اینکه راه خود را به داخل باز کنند، یاد بگیرید که چگونه از شرشان راحت شوید و موش ها را از خانه ی خود دفع کنید.

دور راندن موش از حیاط خانه

چگونه از موش ها در خانه ی خود خلاص شوید

موش ها کوچک هستند و پتانسیل تولید مثل بالایی دارند. برای مثال، یک موش خانگی می تواند 5 الی 10 زایش از سه الی 12 مبدا در هر سال داشته باشد. روش هایی وجود دارند که شما می توانید به کار ببرید و فضای خانه ی شما را برای موش ها و جوندگان دیگر ، نا خوشایند تر کنند. برای کم کردن احتمال پیداش موش ها در حیات تان، این شش ترفند برتر را بررسی کنید:

حیاط خود را تمیز کنید.

توده های چوب و توده ی برگ های ریخته شده ، همگی مکان های مخفی شدن عالی برای موش ها فراهم می کنند. سعی کنید به طور مداوم با بریدن علوفه ی خود و جارو کردن هر نوع علف هرز طویلی، مراقبت کنید. اگر کود دهی می کنید، سعی کنید مواد را تا حد ممکن دور از خانه ی خود ببرید و در ظروف در بسته نگه دارید.

غذای در باز را دور بیاندازید.

غذای پرندگان، غذای حیوانات خانگی و زباله ها، همگی منابع غذایی بالقوه برای جوندگان هستند. مطمئن شوید که قوطی زباله های خود را با یک کلاهک می بندید که قفل می شود. هر نوع غذای حیوان خانگی خورده نشده یا دانه ی پرنده را در یک ظرف در بسته درون گاراژ یا خانه ی خود برای جلوگیری از دسترسی موش ها نگه دارید.

دور راندن موش از حیاط خانه

دام های طعمه دار بگذارید.

شما می توانید از تله های فنری طعمه دار پیرامون آن نواحی استفاده کنید که موش ها را مکررا در آن جا می بینید. موش ها معمولا نزدیک دیوار ها میدوند و با احتمال کمتری، بیش از 5 تا 10 فوت در یک فضای بسته برای به دست آوردن طعمه حرکت کنند. هنگام جای گذاری تله ها، استراتژیک باشید و آنها ها را در طول محیط ملک خود و دور از فضا هایی قرار دهید که حیوانات خانگی و/یا کودکان تان می توانند به طور تصادفی آنها را از کار بیاندازند.

ورودی های پنهان را پوشش دهید.

موش ها و جوندگان دیگر ممکن است راه های مخفی در زمین برای آشیانه سازی ، استراحت و مخفی شدن به وجود بیاورند. هر نوع سوراخی را که در حیات خود پیدا می کنید با سنگ ها یا خاک بپوشانید، زیرا اینها ممکن است برای لانه های جوندگان، سوراخ های ورودی/خروجی باشند. اگر شما متوجه یک ورودی شوید که دوباره کنده شده است، ممکن است هنوز یک مشکل موشی داشته باشید.

برای مبارزه با موش منازل در تهران می توانید با شماره 09193933021 تماس بگیرید.

خانه ی خود را بازرسی کنید.

وقتی حیات شما تمیز باشد، تمام منابع غذایی بالقوه در بسته شوند، و شما تله ها را جای گذاری کنید، مرحله ی بعد ، جلوگیری از ورود موش ها به خانه ی شماست. خروجی خانه ی خود را برای هر نوع سوراخ یا شکافی بررسی کنید که موش ها می توانند وارد شوند، و هر نوع ورودی با سوراخ یا شکاف را مهر و موم کنید.

آفات را به طرز مناسبی کنترل کنید.

بهترین مانع برای آفات از هر نوعی، کنترل آفات مداوم است. با یک مشاهده ی نزدیک از چیزی که بیرون خانه ی شما رخ می دهد، شما ممکن است قادر باشید تا از مشکلات درونی هم پیش گیری کنید.

با یک شرکت سمپاشی موش تماس بگیرید

موش ها می توانند در فضا هایی به کوچکی یک سنت (پول)، جای گیرند، بنابراین یافتن و مهر و موم کردن تمام راه های ورودی محتمل به خانه ی شما ممکن است سخت باشد.

mooooosh 1

اگر شما به دور کردن موش ها از خانه ی خود نیاز دارید، مشاوره با تکنسین های سمپاشی تهران را برای کمک در نظر بگیرید. متخصصان ما می توانند خانه ی شما را بررسی کنند و بهترین روش ها را برای دفع و حذف آفات نا خواسته پیدا کنند. امروز با سمپاشی تهران تماس بگیرید تا یک بازرسی رایگان را ، زمان بندی کنید.

برای مبارزه با موش منازل در تهران می توانید با شماره 09193933021 تماس بگیرید.

https://www.terminix.com/blog/home-garden/get-rid-of-field-mice-in-yard/

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .