kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما با راهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موذي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موذي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موذي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موذي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به ما اعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

چگونه پرندگان را از محل زندگی خود دور کنیم؟

چگونه پرندگان را از حیاط خود دور کنیم؟

وقتی پرندگان ناخواسته، به ملک شما هجوم می آورند، این ممکن است شما را عصبانی کند. بین جیک جیک مداوم و کثیفی که مدفوع آنها میتواند ایجاد کند، مشاهده ی این آسان است که چرا برخی پرندگان را میتوان به عنوان آفات در نظر گرفت. این به ویژه در صورتی یک مشکل است که شما پرندگانی را که در نواحی پر رفت و آمد خانه ی شما ازدحام می کنند مانند ورودی، پیدا می کنید. در این صورت، احتمالا شما بدانید چگونه پرندگان را از ناحیه ی ایوان دور نگه دارید.

دور راندن پرندگان از محیط زندگی

کنترل پرندگان به چند دلیل مهم است. دیدن فضولات پرندگان روی هر ساختمانی ناخوشایند است، و میتواند یک خطر لغزیدن و افتادن را روی گردشگاه ها و ایوان ها ایجاد کند و همچنین ممکن است حامل چندین پاتوژن باشند که سبب بیماری اند. پاک کردن فضولات پرندگان همچنین میتواند پر هزینه و پر زحمت باشد.علاوه بر این، آشیانه ی پرندگان اگر نزدیک یا در دریچه های هوایی واقع شده باشند، می توانند پتانسیلی برای خطرات آتش سوزی ایجاد کنند.پرندگان معمولا در آن نواحی آشیانه می کنند که پناهگاه، دسترسی راحت به غذا و محافظت از آب و هوا و شکارچیان را فراهم می کنند، به همین دلیل ممکن است آنها روی میله های اطراف شما ر انتخاب کنند. موارد زیر را بخوانید تا روش های سودمند چگونگی کمک کردن به رهایی از پرندگان لانه کننده روی ایوان خود را پیدا کنید.

چطور از شر پرندگان آشیانه کننده روی ایوان خلاص شویم؟

پرندگان می توانند هنگام مستقر کردن قلمرو ی خود ، بی رحم باشند، بنابراین این مهم است که ذکر کنیم حذف برخی از گونه های پرندگان ممکن است نیاز به زمان، تمرین و تلاش داشته باشد. برخی روش ها برای رهایی از شر پرندگان شامل، موانع صوتی، بصری و لمسی میشوند. اما تنها استفاده از یک روش ممکن است به اندازه ی استفاده از ترکیب چند روش، موثر نباشد. علاوه بر این، انواع مختلف پرندگان ممکن است نیاز به انواع مختلف روش ها برای منع شدن داشته باشند. بیایید نگاهی به هر کدام از این روش های بالقوه ی بازدارنده ی پرندگان بیاندازیم.

موانع صوتی برای دور راندن پرندگان از محیط زندگی

موانع صوتی برای ترساندن پرندگان با صدا به کار می روند، و ممکن است انواع مختلفی موجود باشند. واحد های سمعی که صدا های پریشان پرندگان را تقلید می کنند ممکن است برای منع پرندگان، مفید باشند. این موانع باعث می شوند پرندگان فکر کنند که پرندگان دیگر در آن منطقه ، در خطرند، و ممکن است پرندگان اگر باور کنند که آنجا نا امن است از آنجا دوری کنند. نوع مانع صوتی به کار رفته ممکن است بستگی به این داشته باشد که شما سعی دارید چه نوع گونه های پرنده ای را منع کنید.

پرندگان می توانند به راحتی با انواع مختلف پارازیت طی زمان سازگار شوند و این کار را خواهند کرد، بنابراین، اگر هیچ خطری وجود نداشته باشد بر می گردند. برای حفظ اثر بخشی، ممکن است نیاز به تغییر فرکانس، بلندی صدا و الگو های تناوبی باشد.

موانع بصری برای دور راندن پرندگان از محیط زندگی

ایده ی پشت استفاده از موانع بصری روی ایوان شما یا ناحیه ی دیگر،همانند استفاده از یک مترسک در یک باغ یا زمین زراعی است. موانع بصری میتوانند شامل بادبادک ها یا وسایل دیگری شوند که مانند شکارچیان آزار دهنده ی پرندگان باشند و باعث میشوند آنها دور شوند. استفاده از سی دی سوخته نیز برای دور راندن پرندگان پیشنهاد می شود.

دور راندن پرندگان

موانع لامسه ای برای دور راندن پرندگان از محیط زندگی

موانع لامسه ای معمولا شامل یک ماده ی چسبناک یا نقاط برجسته (تیغ ها) می شوند که میتوان برای سطح هر ناحیه ای که شما می بینید پرندگان فرود می آیند، به کار برد. پرندگان باید از فرود آمدن روی نواحی چسبناک یا نقاط تیز خود داری کنند، که باعث میشوند آنها از ناحیه دوری کنند. شما می توانید ماده ی چسبناک یا نقاط تیز را روی لبه ها یا سقف های راه ورودی خود قرار دهید تا پرندگان را از تجمع کردن دور نگه دارید.

چگونه از پرنده هایی که روی ایوان آشیانه می کنند، خلاص می شویم؟

اگر پرندگان از قبل جمعیت های خود را روی ایوان شما مقرر کرده اند، مقیاس های دیگری باید برای دور کردن آنها به کار برد، زیرا آنها از قبل خودشان را در خانه ، مستقر کرده اند. همچنین، این ایده ی خوبی است که بفهمید چگونه از پرندگان لانه کرده روی ایوان خود خلاص شوید. تماس با یک تکنسین پرندگان غیر اهلی محلی را برای کمک در نظر بگیرید. بسته به ایالتی که وطن شماست، برخی پرندگان ممکن است توسط قانون محافظت شده باشند. علاوه بر این، ممکن است آشیانه ها برای هر نوع انگلی که پرندگان حمل می کنند تبدیل به خانه شوند، مانند کک ها، کرم های ریز یا شپش ها.

از بین بردن یک آشیانه ممکن است پیچیده تر از چیزی باشد که شما فکر می کنید. اگر پرندگان آزار دهنده، در ساختمان خانه ی شما مشکل ساز باشند، با سمپاشی تهران برای توصیه در مورد دفع و از بین بردن، تماس بگیرید.

https://www.terminix.com/blog/home-garden/help-keep-birds-away-from-porch/

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .