kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما با راهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موذي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موذي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موذي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موذي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به ما اعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

روش مبارزه با سوسک

روش مبارزه با سوسک

متخصصان ما می دانند که چگونه مشکلات آفات شما را حل کنند. از مقوله های زیر برای اطلاعات در مورد چگونگی خلاص شدن از آفات، و ترفند ها در مورد پیش گیری و غیره انتخاب کنید.

سوالات متداول در باره ی سوسک ها

طعمه ها برای کنترل سوسک ها تا چه حدی موثرند؟

جواب:طعمه یا دام های سوسک ها یک روش موثر برای رهایی از سوسک ها هستند اگر به طور مناسبی قرار داده شوند. این نوع درمان ، متکی به هر سوسک در یک جمعیت است که از طعمه قبل از حذف هجوم تغذیه می کند.

طعمه ها باید با تلاش های کنترلی دیگر مانند ضربت ها و درمان های دفع کننده ترکیب شوند تا تضمین شود که هجوم از بین رفته است.

دانستن این که دقیقا کدام گزینه های درمانی را باید به کار ببریم جایی است که تجربه ی یک تکنسین سمپاشی تهران مفید است .

آیا این امکان پذیر است که از شر سوسک ها خلاص شوم و از برگشت آنها جلوگیری کنم؟

جواب: سوسک ها را می توان از خانه حذف کرد، اما هجوم های دوباره می توانند بسته به گونه های خاص مشمول و جایی که خانه واقع شده است، رخ دهند.

سوسک های بیرونی، مانند سوسک های قهوه ای دودی بزرگ در جنوب شرقی یا سوسک های آسیایی در شمال شرقی یا غرب میانه، ممکن است به طور مداوم سعی کنند تا به یک خانه از بیرون وارد شوند.

کنترل سوسکی خارجی معمول، علاوه برای مهر و موم کردن شکاف های خارجی و سوراخ ها در دیوار ها، میتوانند کمک کنند تا چنین هجوم هایی را محدود کنیم.

یک متخصص سمپاشی تهران میتواند به دنبال هر موقعیتی باشد که ممکن است در هجوم های سوسکی مشارکت کند و توصیه هایی در مورد رهایی از سوسک ها بکند.

چگونه از شر سوسک های آمریکایی خلاص شویم؟

جواب: سوسک های آمریکایی در محیط های گرم و مرطوب مانند مجرای فاضلاب ها، تونل های بخار، زیر زمین ها، فضا های شنا و اتاق های دیگ بخار، شیوع پیدا می کنند. به همین دلیل، این مهم است که این نواحی را مستقیما پیدا کرده و بهبود بخشیم.

در ایالت های جنوبی که این سوسک ها در بیرون زندگی می کنند، کنترل آفات موفقیت آمیز شامل پاکسازی برای فضا های زیر شیروانی، و شنا و شکاف های خارجی در خانه ی شما و یافتن و پاکسازی پناهگاه های احتمالی سوسک ها در کل ملک می شود .

در بسیاری از موارد، خدمات حرفه ای ، ضروری هستند. متخصصان سمپاشی تهران می دانند چگونه از شر سوسک ها خلاص شویم و می توانند کنترل سوسکی طولانی مدت فراهم کنند.

چگونه از شر سوسک های آلمانی خلاص شوم؟

جواب: سوسک های آلمانی، یک چالش کنترل آفاتی هستند زیرا آنها فراوان ترین تولید مثل کننده ها میان تمام سوسک ها هستند. آنها در حمام ها و آشپزخانه ی شما پنهان می شوند تا به غذا و منابع مرطوب، تا حد ممکن نزدیک باشند.

کشتن موفقیت آمیز این سوسک ها نیاز به پافشاری و تجربه دارد. محصولات استاندارد اغلب کافی نیستند. با متخصصان ما در سمپاشی تهران تماس بگیرید تا از شر سوسک ها خلاص شوید و آنها را از خانه ی خود دور نگه دارید.

چگونه می توانم از شر سوسک ها خلاص شوم؟

جواب: بهترین روش برای سر و کار داشتن با گونه های سوسکی بزرگ خارجی ، محدود کردن مکان های بالقوه برای آنهاست تا نزدیک خانه ی شما زندگی کنند و شکاف های هر چه بیشتر و سوراخ ها ی خارجی خانه را مهر و موم کنید.

برای کنترل سوسک ها، موارد زیر را انجام دهید:

  • هیزم را از خانه دور کنید، و آن را زیر زمین انباشته کنید و با پلاستیک پوشش دهید تا خشک نگه دارید.
  • توده های تخته، آجر ها و غیره را دور بیاندازید.
  • استفاده از کاور زمینی سنگین مانند پیچک نزدیک خانه را حداقل کنید.
  • لایه های مالچ سوزن چوبی را در عمق حدود دو اینچی نگهدارید و مالچ را حداقل 12اینچ دور از بنا نگه دارید.

اگر مشکل ادامه پیدا کرد، استفاده از یک شرکت کنترل آفات تخصصی را برای استفاده از پاکسازی ها، مانند طعمه ها یا پایین آوردن جمعیت سوسکی در ملک خود، در نظر بگیرید.

چگونه از سوسک های قهوه ای دودی خلاص شوم؟

جواب: بهترین روش کنترلی برای سوسک قهوه ای دودی، تعیین منبع و پاکسازی مستقیم آن معمولا با یک محصول طعمه ی سوسکی است.

برای پیش گیری از حمله ی این سوسک ها، مطمئن شوید که فضای زیر شیروانی و / یا شنای شما ، تهویه ی مناسب داشته باشد و شکاف ها و سوراخ های خارجی هر چه بیشتر را در بیرون خانه ی خود ببندید. اجازه ندهید غذای آفات طی شب بیرون باشند و توده های تخته ای و خرده هایی را حذف کنید که این سوسک ها در آنجا می توانند پناه بگیرند.

https://www.terminix.com/pest-control/cockroaches/faqs/#

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .