kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما با راهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موذي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موذي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موذي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موذي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به ما اعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

چگونه موریانه ها را شناسایی کنیم؟

چگونه موریانه ها را شناسایی کنیم؟

اگر شما مجبور باشید یک حشره را که احتمالا هرگز منقرض نخواهد شد انتخاب کنید، موریانه را انتخاب می کنید. آنها حدود 250 میلیون سال با ما بوده اند( حداقل 2000 گونه از آنها وجود دارند که پیرامون جهان پراکنده شده اند) و این کاملا امکان پذیر است که هزاران موریانه ی زیر زمینی وجود داشته باشند که در کلونی های موجود در زیر خاک، یا پیرامون آن، در خانه ی شما ، همین حالا زندگی می کنند.

البته، یکی از آخرین چیز هایی که هر مالک خانه ای میخواهد، یک هجوم موریانه ای در خانه ی خود یا سر کارش است. به همین دلیل مهم است که بدانید چگونه موریانه ها را شناسایی کنید و مراحلی را یاد بگیرید که میتوانید برای کمک به جلوگیری از یک هجوم موریانه ای اتخاذ کنید.

متداول ترین انواع موریانه ها

موریانه های زیر زمینی شرقی

همان طور که نامشان اشاره می کند، این موریانه ها زیر زمین در خاک آشیانه می کنند. همچنین آنها متداول ترین گونه ی موریانه های هجوم برنده به خانه ها در ایالات متحده اند. متاسفانه، موریانه های زیر زمینی شرقی اهمیت نمیدهند که چوبی که آنها میخورند از کجا میاید، و اغلب جستجوی آنها، آنها را به درون خانه یا محل کارمان میاورد. آنها به چوب توسط ساختمان و لوله ها ( یا گذرگاه ها) از آشیانه هایشان در خاک خانه ها حمله می کنند و آنها از روی ساختار چوبی تغذیه می کنند، که طی زمان، میتوانند باعث خسارت فراوانی شوند. دیدن این لوله های گلی ، علامتی از این است که شما فعالیت موریانه ای را در خانه ی خود دارید.

موریانه های زیر زمینی فورموسانی

وقتی نوبت به تغذیه روی ساختارهای چوبی می رسد، موریانه های زیر زمینی فورموسانی، به چند دلیل تهدید کننده تر از گونه های دیگر موریانه های زیر زمینی اند.آنها معمولا به عنوان متجاوز تر از بقیه، تلقی می شوند. بخش عمده ای از این، ناشی از اندازه ی بالقوه ی کلونی های آنها است. ملکه ی کلونی میتواند تا 15 سال زندگی کند، روی 2000 تخم هر روزه بخوابد ، و یک کلونی بالغ میتواند میلیون ها عضو داشته باشد. هر چه موریانه بیشتر باشد یعنی اعضای بیشتری از چوب ساختمان تغذیه می کنند و همچنین حفاری می کنند. به علاوه، همانند گونه های دیگر موریانه های زیر زمینی، لوله های گلی مشهود، یک شاخص خوب فعالیت موریانه در خانه ی شما است.

 موريانه

موریانه های چوب خشک

این موریانه ها درون چوب زندگی می کنند و رطوبت را باید از خود چوب یا از هوا برای زنده ماندن بگیرند. به همین دلیل موریانه های چوب خشک معمولا در نواحی مرطوب ساحلی یافت می شوند.

کلونی های موریانه های چوب خشک ، خیلی کوچک تر از کلونی های موریانه های زیر زمینی اند، و یک کلونی بالغ ممکن است فقط چند صد یا چند هزار عضو داشته باشد. مذکر ها و مونث های بالدار ، تولید مثل می کنند و کلونی های جدید را در شکاف یا درز های دیگر چوب ایجاد می کنند.

علاوه بر حضور تجمع کننده ها، توده های مواد مدفوعی که به عنوان frass شناخته می شوند، علامت دیگر از یک هجوم موریانه ی چوب خشک است. فضولات وقتی در یک توده اند می توانند شبیه خاک اره یا ماسه باشند و به طور فراوانی نزدیک لبه ی پنجره ها و در ها یافته میشوند. چون موریانه های چوب خشک در خاک آشیانه نمی کنند، لوله های گلی ، علامت حضور آنها نیست.

حفاظت در برابر موریانه

برخی علائم فعالیت موریانه ای ، در بالا ذکر شده اند. این علامت ها میتوانند بر اساس گونه های موریانه ای که شما با آن سر و کار دارید، متغیر باشند.وقتی شما متوجه این علائم شدید، باید با یک متخصص کنترل موریانه تماس بگیرید تا کمک کند با این وضعیت بالقوه ی جدی مقابله کنید و نباید هیچ نوع درمان خانگی را امتحان کنید.

حتی اگر شما هنوز متوجه هیچ نوع علامت موریانه ای در خانه ی خود نشده اید، این فکر خوبی است که یک بازرسی سالیانه ی تخصصی از خانه ی خود برای فعالیت موریانه ها داشته باشید، چون فراوانی آنها 24/7 است و به طور مداوم غارت می کنند. تنها به این دلیل که موریانه ها به خانه ی شما حمله نکرده اند، به این معنی نیست که همیشه دور می مانند.

امروز برای کمک با سمپاشی تهران تماس بگیرید. وقتی شما بازرسی موریانه ای رایگان تهران سم را زمان بندی می کنید، یک متخصص کنترل موریانه ای آموزش دیده، خانه ی شما را برای علائم فعالیت موریانه و نقاط ورود موریانه ای ، بررسی خواهد کرد. اگر موریانه ها یافت شوند، به شما یک برنامه ی درمانی موریانه بر اساس وضعیت ویژه داده می شود. اگر هیچ نوع فعالیت موریانه ای یافت نشود، تهران سم باز هم برنامه هایی برای حفاظت از هزینه ی هر نوع فعالیت موریانه ای آینده، ارائه می کند.

https://www.terminix.com/termite-control/identification/

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .