kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما با راهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موذي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موذي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موذي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موذي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به ما اعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

روش مبارزه با موشها در آشپزخانه

روش مبارزه با موشها در آشپزخانه

موش ها در آشپزخانه؟ یک برنامه ی دفعی را تهیه کنید.

دیدن یک آفت که سریعا در کف خانه ی شما حر کت میکند ، هرگز یک غافلگیری خوب نیست، مخصوصا وقتی به معنای این باشد که موش هایی در آشپزخانه وجود دارند. علاوه بر این، نشانی از یک موش، گاهی اوقات به معنی این است که موش های بیشتری در دیوار های خانه ی شما وجود دارند. اگرچه اندیشه ی آن برای لرزاندن مهره های هر صاحب خانه ای کافی است، مشاهده ی یک موش در آشپزخانه، یک رخ داد نسبتا متداول است. موش ها اغلب به دنبال پناهگاه زیر یخچال ها و بخاری آشپزخانه هستند.آشپزخانه یک مکان مسکونی ایده آل برای موش ها است، و هر چیزی را که موش ها به آن نیاز دارند تامین می کنند: غذا، آب، نواحی آشیانه سازی و مکان های مخفی شدن .

موش ها می توانند در فضا های کوچک جای بگیرند و اغلب از ورودی های اطراف لوله های صنعتی، مجرا های برقی، خطوط آب و گاز و کابل های مخابراتی استفاده می کنند. وقتی درون خانه باشند، موش ها می توانند روی لقمه ها و تکه های غذایی در هر گوشه ی باریکی در خانه ، زنده بمانند. آنها به خیلی از آنها نیاز ندارند، اما خسارتی که می توانند سبب آن شوند( مدفوع ها، ادرار، جویدن ها، خسارت غذایی) می تواند بیش از حد باشد. اگر شما هر نوع جانور جونده ای را دیده اید، گام های مناسبی برای حذف سریع آفات بردارید و آنها را از برگشت و مستقر کردن جمعیت هایشان ، منع کنید.

چگونه از موش ها در کابینت های آشپزخانه خلاص شویم

کابینت های ضد موش با اولین مهر و موم و تمیز کردن درون نواحی کابینت.   هر نوع حوزه ای را که برای غذای خانگی به کار می رود ، بررسی کنید، خرده نان ها ، غذا های باز را دور بریزید و اقلام غذایی را در ظروف در بسته ی محکمی نگهدارید که برای موش ها به راحتی قابل دسترسی نیستند. آگاه باشید که فضای زیر سینک آشپزخانه ی شما یک نقطه ی ورودی متداول است، زیرا ورودی های اطراف لوله ها معمولا برای خزیدن آنها ، به حد کافی بزرگ اند. قبل از فهمیدن این که چگونه از شر موش ها در کابینت های آشپزخانه خلاص شوید، سعی کنید آنها را با بستن هر نوع سوراخی با توری سیمی یا بتونه ، دور نگه دارید.

مبارزه با موش در آشپزخانه

روش ها برای مقابله با موش در آشپزخانه

اگر تلاش های پیش گیرانه ی شما به درد نخوردند، تعدادی محصولات طراحی شده برای کمک به مالکان خانه وجود دارند تا موش ها را در آشپزخانه بگیرند، و شامل موارد زیرند:

تله موش:

برای یک موش یا گروه کوچکی از موش ها، تله های فنری می توانند یک روش موثر باشند. آنها کم هزینه هستند و کاربرد راحتی دارند و شما می توانید با تنوعی از غذا ها مانند موش یا کره ی بادام زمینی، روی آنها طعمه بگذارید. به هر حال، این مهم است که هنگام جای گذاری تله ها در خانه ی خود ، استراتژیک عمل کنید تا از اهداف ناخواسته مانند حیوانات خانگی و کودکان دوری شود. بهترین مکان ها برای جای گذاری تله ها، معمولا پشت مبلمان ، گوشه های تاریک و در کنار دیوارهایی هستند که موش ها فرار می کنند تا مخفی شوند .

تخته های چسب دار: یک گزینه ی تله ی دیگر، یک تخته ی چسبی است، که باعث خواهد شد تا یک موش روی سطح هنگام راه رفتن روی آن گیر بیفتد این شاید یک گزینه ی ارجح نباشد، چون موش معمولا نخواهد مرد و شما مجبور می شوید راهی پیدا کنید تا آن را بکشید.

برای مبارزه با موش منازل در تهران می توانید با شماره 09192281337 تماس بگیرید.

طعمه:

در حالی که استفاده از طعمه در یک تله ممکن است اثر بخشی را افزایش دهد، طعمه های سمی که توسط مالکان خانه جای گذاری می شوند، توصیه نشده اند. علاوه بر خطرات اعمال شده توسط تماس با سم ( حیوانات خانگی، کودکان، مالکان خانه) ، طعمه ها ممکن است فورا کار نکنند و ممکن است باعث شوند موش تا یک فضای کوچک دست نیافتنی بخزد ( در یک دیوار) تا بمیرد. این میتواند منجر به یک بوی ناخوشایند شود که میتواند تا ماه ها ادامه داشته باشد زیرا لاشه های مرده تجزیه می شوند.

سمپاشی موش توسط تهران سم

تله گذاری هدفمند، تمیز کردن و طعمه گذاری ممکن است موش ها و جوندگان دیگر را عاجز کند، اما تا وقتی که هر نقطه ی ورودی بسته نباشد، آنها به برگشتن ادامه میدهند. اگر شما می بینید که نمی توانید راهی را پیدا کنید که چگونه آنها وارد شده اند، با یک متخصص تهران سم برای دور نگه داشتن این آفات مشورت کنید. امروز با تهران سم تماس بگیرید تا یک بازرسی رایگان را زمان بندی کنید.

برای مبارزه با موش منازل در تهران می توانید با شماره 09192281337 تماس بگیرید.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .