kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما با راهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موذي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موذي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موذي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موذي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به ما اعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

آیا امکان این وجود دارد به صورت طبیعی از شر موش ها خلاص شویم؟

آیا امکان این وجود دارد به صورت طبیعی از شر موش ها خلاص شویم؟

خلاص شدن از شر موش ها به صورت طبیعی:

بهترین روش برای از بین بردن موش های به صورت طبیعی از بین بردن تمام موقعیت ها و انگیزه های ممکن است.

  • تمام سوراخ های ورودی ملک تان را ببندید.
  • تمامی منابع غذا و آب را از دسترس خارج کنید.
  • از طریق پشم پنبه های خیس شده در روغن نعنا, موش ها را از ورود به خانه تان باز دارید.

کاملا ممکن است که به صورت طبیعی از شر موش های خانه تان خلاص شوید. شاید کمی طولانی تر از استفاده کردن از یک تله باشد, اما دلیلی وجود ندارد که نتواند موثر باشد و خانه تان را از شر موش ها خلاص کند, و هیچ موش مرده ای نیز در دستتان نماند. موش ها یک سری دشمن های طبیعی مانند گربه و مار دارند, اما به شما پیشنهاد نمیدهیم که به یک مار یاد بدهید تا چگونه یک موش را گیر بیندازد!

مقابله با ورود موش ها به خانه

شما در مرحله اول باید بفهمید چرا دچار یک آلودگی موش شده اید. دلیل این, فقط جذب شدن موش ها به گرما و غذایی است که خانه شما ارائه میدهد. موش ها هر چیزی که بتوانند پیدا کنند میخورند, وقتی به آنها اجاز ه دهید که غذاهایی مانند غذای حیوان خانگی تان, خورده غذاهای ریخته شده روی زمین, غذاهای خارج از ظروف نگه داری و با دسترسی راحت را پیدا کنند, آنها فکر خواهند کرد که آن جا مکان بسیار ایده آلی برای ماندن و تولید مثل و بزرگ کردن خانواده است.

با گذاشتن غذا داخل ظروف بسته ای که موش ها نمیتوانند به آن دسترسی پیدا کنند شروع کنید. غذای حیوانات خانگی را برای موش ها در دسترس نگذارید. وقتی تمامی منابع غذا و آب را از دسترس خارج کنید, موش ها خانه شما را آن قدر ها هم محل ایده آلی پیدا نخواهند کرد. در این مرحله شما حمله دفع کننده تان را عملی میکنید.

جلوگیری از دستبرد موش به غذا

از دسترس خارج کردن منابع غذایی و آب کافی نمیباشد. شما باید آنها را از خانه تان دور کنید. یک دفع کننده ی الکترونیکی جوندگان که از مافوق صوت استفاده میکند, میتواند بشدت موثر باشد. (دفع کردن سنجاب ها نیز شبیه به موش ها میباشد از آنجایی که هردو جونده هستند) این دستگاه صدایی بسیار گوش خراش برای موش ها ایجاد میکند که انسان ها و حیوانات خانگی نمیتوانند بشنوند و موش ها میشنوند. از نگاه موش ها, این صدا میتواند به یک چکشی که به صورت متدوام به یک جا کوبیده میشود تشبیه داده شود. در اکثر مواقع این روش باید قادر به دور کردن موش ها از خانه شما باشد.

روغن نعنا نیز به عنوان یکی از عواملی که از ماندن موش ها در خانه تان جلوگیری کند, شناخته شده است. اگر تکه پنبه هایی را در داخل روغن نعنا خیس کرده و آنها را در مکان هایی که موش ها فعال هستند رها کنید, میتواند روش بسیار موثری برای خلاص شدن از شر آن ها باشد.

به محض اینکه فکر میکنید موش ها از تمام سوراخ سمبه های خانه خارج شده اند, دوباره باید از ورود موش به خانه تان جلوگیری کنید.

اصل مهم: در مبارزه با موش ها و سایر آفات، پیشگیری بهتر از مقابله است

پس آماده سازی خانه تان و مطمئن شدن از اینکه تمامی نقطه های ورودی برای موش ها بسته شده است, بسیار کلیدی است. به اطراف خانه تان بروید و از پایه شروع کرده و به دنبال سوراخ ها و ورودی هایی باشید که نیاز به مسدود شدن دارند و آنها را ببندید.

مبارزه با موش با روش خانگی

از سیم ظرف شویی برای حفره های بزرگ استفاده کنید, و از یک نوع درزگیر برای دیگر حفره و سوراخ ها استفاده کنید تا هیچگونه نقطه ورودی باقی نماند. این را در تمامی نقطه های خانه تان انجام دهید, موش های میتوانند از کوچک ترین نقاط جا شده و وارد خانه تان شوند, پس مطمئن شوید همچین نقاطی وجود نداشته باشد.

صبور باشید. موش های وحشیِ حیاط تان همیشه به دنبال یک نقطه ورودی به خانه تان هستند. به صورت متدوام داخل و بیرون را بررسی کنید, و اگر در داخل خانه به هرگونه موشی برخوردید, مراحل بالا را تکرار کنید. این کاملا امکان پذیر است که به صورت طبیعی از شر موش های بتوان خلاص شد و آنها را دور نیز نگه داشت. برای راه های دیگر از بین بردن موش ها بیشتر مطالعه کنید.

لینک : http://www.pest-control-products.net/366/mice/is-it-possible-to-get-rid-of-mice-naturally/

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .