kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما با راهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موذي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موذي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موذي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موذي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به ما اعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

روش رهایی از شر سوسک های آشپزخانه

روش رهایی از شر سوسک های آشپزخانه

آشپزخانه- یکی از متداول ترین مکان ها برای یافتن سوسک ها در خانه ی شما است.چرا؟ زیرا آشپزخانه ها هر چیزی را که سوسک ها برای بقا به آن نیازمندند دارند-غذا،آب و پناهگاه.

متاسفانه برای ما، این آخرین جایی است که میخواهیم این آفات را ببینیم. زیرا آشپزخانه ها جایی هستند که ما مواد غذایی را ذخیره و آماده می کنیم، و سوسک ها تمیز ترین حشرات روی کره ی زمین نیستند. آنها در واقع همه چیز را از جمله مدفوع انسان ها میخورند، و آنها نزدیک فضولات، مجرای فاضلاب ها و در زهکشی ها زندگی می کنند، یعنی آنها با تنوعی از باکتری ها می توانند تماس پیدا کنند که شامل ای-کولی و سالمونلا می شود.

رهایی از شر سوسک آشپزخانه

وقتی سوسک ها وارد خانه ی شما می شوند، میتوانند این باکتری ها را به سطح منتقل کنند، و در نتیجه، آنها میتوانند غذای شما را آلوده کنند که گاهی اوقات منجر به بیماری معده و روده ای مانند مسمومیت غذایی می شوند.

چگونگی شناسایی علائم آلودگی سوسکی را بیابید ، و آگاه شوید که چگونه می توانید کمک کنید تا این آفات را از آشپزخانه ی خود برای همیشه دور نگه دارید.

علائم هجوم سوسکها

چندین علامت حاکی از هجوم سوسکی در خانه ی شما وجود دارد. چشمانتان را در مقابل موارد زیر باز نگه دارید:

دیدن سوسک- اگر شما در حقیقت یک سوسک را در خانه ی خود ببینید، ممکن است سوسک های دیگر نیز در آن نزدیکی وجود داشته باشند.

گونه های سوسک

قطرات موم سوسک ها- بسته به گونه های سوسک ها، مدفوع سوسک میتواند شبیه خاک قهوه یا فلفل زمینی باشد، و آنها را میتوان در هر جایی که سوسک ها حضور دارند ، شامل کابینت ها و لوازم سفره یافت.

قالب های تخم دور انداخته شده- همچنین تخمدان هم نامیده می شوند، قالب های تخم سوسک ها مستطیل شکل و قهوه ای اند. اینها ممکن است نشانه ای از یک هجوم سوسکی باشند. حتی در این مورد، یافتن ترکیبی از قالب های تخمدان و همچنین ملکه ها و سوسک های بالغ، به این معنی است که سوسک ها در خانه ی شما در حال تولید مثل هستند. آنها معمولا در جاهایی مانند در کابینت و مبلمان گیر می افتند.

دور راندن سوسک ها از آشپرخانه

اکنون که شما میدانید چگونه یک هجوم سوسکی را ردیابی کنید، زمان آن است که چگونگی کمک کردن به دور نگه داشتن آنها از آشپزخانه ی خود را بدانید. این ترفند ها را به یاد داشته باشید:

تمیز کردن- یک آشپزخانه ی تمیز، اولین خط دفاعی شما در برابر سوسک ها، مخصوصا سوسک های آلمانی است. سینک و کانتر خود را هر روز برای از میان بردن هر نوع خرده نانی که ممکن است به عنوان منبعی از غذا خدمت کند، پاک کنید. علاوه بر این، اسباب کوچک آشپزخانه، مانند ماشین های تست، مایکرو ویو ها و اجاق های تست ساز را تمیز کنید، زیرا ممکن است دارای خرده نان ها باشند. سوسک ها ظروف کثیف در سینک یا کانتر ها را طی شب ترک نمی کنند، که در آن زمان بیش از همه فعال اند. هرچه قدر میتوانید در آشغال های خود را محکم ببندید و مرتبا زباله ها را بیرون بریزید.

دورراندن سوسک از آشپزخانه

از مخزن مناسب استفاده کنید- سوسک ها میتوانند از طریق فضا های کوچک بخزند، و وقتی به کابینت های آشپزخانه یا لوازم سفره برسند، میتوانند به راحتی راه خود را به درون جعبه ها یا کارتن های غذا باز کنند. غذا را در ظروف محفوظ از هوا نگهدارید به طوری که سوسک ها نتوانند به آن دسترسی داشته باشند. اگر شما حیوان خانگی دارید، مطمئن شوید که غذای آنها را هم دربسته نگه میدارید ، و همیشه هر نوع ته مانده ای را دور بریزید. اگر در طی شب غذای سگ یا گربه را روی زمین رها کنید، شما خطر جذب سوسک ها را به جان میخرید.

رطوبت را کنترل کنید- رطوبت سوسک ها را جذب می کند، و این حشرات مشهور به زندگی در زهکشی های آشپزخانه و حمام اند. حواستان به شیرآبه های نشت کرده باشد، و رطوبت اضافی در کابینت های زیر سینک هایتان را بررسی کنید. هر نوع سوراخی را درون یا پیرامون لوله ها، با استفاده از بتونه یا درزگیر دیگر، تعمیر کنید. همچنین شما میتوانید زهکشی های خود را با تمیز کننده ی زهکشی ( که در فروشگاه ها فروخته می شوند) تمیز کنی و از پوشش زهکشی استفاده کنید تا سوسک ها را دور نگه دارید. این حقه ها به ویژه در صورتی مفیدند که شما یک راه دسترسی به زباله ها داشته باشید. ذرات غذایی میتوانند در زهکشی های شما باشند و مهم است که آنها را تمیز کنید.

شکاف ها را مهر و موم کرده و ببندید- انواع زیادی از سوسک ها از خارج وارد خانه ها می شوند، و بدن های صاف آنها به آنها اجازه میدهد تا از فضا های به شدت کوچک، بخزند. ناحیه ی اطراف آشپزخانه ی خود را از لحاظ رخنه ها، شکاف ها و سوراخ ها که ممکن است به عنوان نقاط ورودی خدمت کنند، بررسی کنید. شما میتوانید عایق کاری هایی اطراف در هایتان اضافه کنید و نواحی اطراف پنجره ها را که سوسک ها ممکن است از آنها بخزند، مهر و موم کنید.

از یک متخصص سمپاشی در تهران مشاوره بگیرید.

با وجود این که شما نهایت تلاش خود را برای دور نگه داشتن آنها می کنید، هنوز ممکن است سوسک ها را در آشپزخانه ی خود بیابید.چون در نهایت، آنها مرتجع و مبتکر هستند- آنها قبل از دایناسور ها وجود داشته اند. اگر شما متوجه هر نوع علامت متداول هجوم سوسکی در خانه ی خود شدید، فورا با یک شرکت کنترل آفات تماس بگیرید. متاسفانه برخی حملات سوسکی ممکن است تا زمانی که جمعیت شان مستقر شود، پنهان بمانند، بنابراین باید عجله کنید.

یک متخصص کنترل آفات میتواند یک بازرسی سراسری از خانه ی شما و نواحی اشاره شده، اجرا کند. همچنین آنها آموزش دیده اند تا بفهمند چه ترکیبی از روش های کنترلی، برای مورد شما موثر تر از همه خواهد بود. برای یک بازرسی رایگان با یک تماس با شماره 09193933021 از مشاوره تخصصی سمپاشی تهران بهره مند شوید.

https://www.terminix.com/blog/home-garden/how-to-help-get-rid-of-cockroaches/

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .