kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما با راهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موذي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موذي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موذي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موذي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به ما اعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

15 روش خانگي ساده براي خلاص شدن از شر پشه ها

پشه ها حشرات ریزي هستند اما در صورت عدم دفع صحيح می توانند بسیار خطرناک باشند. بسیاری از تلفات ناشی از بیماری هایی مانند تب زرد ، مالاریا و دنگ ناشی از نيش پشه ها است.

به همین دلیل ، آگاهی از روش خلاص شدن از شر پشه ها، آن هم زمانيکه به خانه شما حمله مي کنند بسيار مهم است.

برای رفع پشه های خانه خود می توانید از حشره كش هاي شیمیایی كه در فروشگاه هاسم فروشي عرضه مي شوند و یا حشره كش هاي خانگی طبيعي استفاده كنيد.

ما در اين مقاله 15 روش خانگی برای رهایی از پشه ها را به شما ارائه مي دهيم.

15 روش خانگی برای خلاص شدن از دست پشه ها:

استفاده از پودر قهوه براي مقابله با پشه:

پودر قهوه یک حشره كش خانگي براي كشتن پشه است که می تواند در خلاص شدن از شر پشه های خانه شما مؤثر باشد. شما باید قهوه را در آب راکد درون يك ظرف بريزيد محیط خود بریزید. پس از انجام این کار، تخمهای پشه موجود در آب به سطح آب می رسند و به دلیل محرومیت از اکسیژن به طور خودکار می میرند.

get rid of mosquito 1

استفاده از کافور براي كشتن پشه:

کافی است که درها و پنجره های اتاق را ببندید و کافور را آتش بزنيد. حدود نیم ساعت از اتاق خارج شوید و به محض بازگشت ، تمام پشه های موجود در اتاق را مرده خواهید یافت.

روغن سنبل هندي

روغن سنبل هندي از بهترین داروهای روغنی برای رهایی از پشه هاست و می توان از آن به روش های مختلفی استفاده کرد: داخل اتاق اسپری کنید؛ آن را روی بدن خود بمالید؛ آن را درون شمع تزریق کرده و آن را روشن کنید.

روغن اسطوخودوس

به طور معمول پشه ها نمی توانند بوی قوی روغن اسطوخودوس را تحمل کنند. براي كشتن پشه ها می توانید با پاشیدن روغن اسطوخودوس در اتاق پشه ها را دور نگه دارید. روش دیگر اين است كه می توانید آن را روی قسمت های بدون پوشش بدن خود بمالید.

پینیون وود

هنگامی که چوب پیونی را بیرون خانه خود می سوزانید ، بوی حاصل از آن هرگونه پشه ای را می کشد.

نعناع

این حشره كش خانگی پشه حاوی بوی خاصي است كه برای جلوگیری از ورود پشه به خانه می توان آن را در محیط اسپری کرد.

رزماری

چند ساقه رزماری خريده و آنها را بسوزانید. بوی حاصل از سوختگی این گیاه پشه های اطراف شما را از بین می برد.

گل مينا

گل مينا يك دفع كننده طبيعي پشه مي باشد. می توانید آن را در باغچه منزل خود بكاريد تا از تولید مثل پشه ها در محیط خانه خود جلوگیری کنید.

get rid of mosquito 2

روغن درخت چای

روغن درخت چای حاوی خاصیت ضد باکتری و ضد قارچ است که به طرز چشمگیری با پشه ها مبارزه می کند. می توانید چند قطره روغن درخت چای را با مقداری آب مخلوط کرده و آن را روی بدن خود بمالید و از عدم بروز نیش پشه اطمینان حاصل کنید.

بوي سیر دشمن پشه

بوی سیر معمولاً برای پشه ها ناخوشایند است. شما باید تعدادی میخک سیر را خرد کنید و آن را با آب مخلوط کنید و بگذارید چند دقیقه بجوشد. پس از جوش آمدن ، مخلوط را در اتاق اسپری می کند تا تمام پشه های موجود را از بین ببرد.

آبجو

پشه ها بوی الکل را دوست ندارند. کافی است یک لیوان الکل را در اتاق قرار دهید. با این كار همه پشه ها را دور نگه خواهيد داشت.

روغن اکالیپتوس و روغن لیمو

اکالیپتوس و روغن لیمو را مخلوط کرده و سپس آن را روی بدن خود بمالید تا از نيش پشه محافظت شويد.

روغن سویا

تنها كاري كه بايد بكنيد اين است كه روغن سويا را داخل شمع تزریق کرده و آن را روشن کنید. پشه های اتاق از بين خواهند رفت.

روغن نارگیل و روغن شیرین

روغن شیرین حاوی خواص ضد ویروسی و ضد پروتئین است. آن را با روغن نارگیل مخلوط كنيد و روی بدن خود بمالید.

نتیجه

اگر درمورد رهایی از پشه داروهای فوق را در نظر داشته باشید می توانید از خداحافظی با نیش پشه مطمئن شوید.

با اين حال راه حل مطمئن ديگري هم هست: همیشه در زیر پشه بند بخوابید ، در محیط خانه خود آب راکد نگه ندارید و در آخر اینکه همیشه درها و پنجره های خود را در طول شب بسته نگه دارید.

در صورتيكه روش هاي فوق موثر نبود مي توانيد با ما در زمينه ي مبارزه با پشه در خانه تماس بگيريد و از خدمات ما در زمينه ي سمپاشي پشه در تهران بهره مند شويد.

 

منبع: موسكيتوورس

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .