kak

سمپاشي ارزان و تضميني در تهران 

سمپاشي تخصصي كك منزل يا محل كارتان را به ما بسپاريد. ما با راهكارهاي حرفه اي مقاومت عجيب اين حشره ي موذي را در هم مي شكنيم و كك ها را ريشه كن مي كنيم

kaneh

سمپاشي كنه

سمپاشي كنه و از بين بردن آن از ديگر خدمات ما مي باشد. براي اينكه خودتان با كنه مقابله كنيد مي توانيد مقالات سايت ما را مطالعه كنيد

susk

سمپاشي سوسك در تهران 

سوسك يكي از شايع ترين حشرات موذي خصوصا در آپارتمان هاست و كثيفي آن آزاردهنده و چندش آور است. براي ريشه كن كردن سوسك و سمپاشي آن با ما تماس بگيريد

sas

سمپاشي ساس

محل زندگي ساس در همه جا از منزل تا محل كار مي باشد. براي مقابله و نابودكردن اين حشره موذي آماده ي كمك به شما هستيم

با ما با شماره 09193933021 تماس بگيريد

marmulak

سمپاشي مارمولك در تهران 

مارمولك از ديگر حشرات موذي است كه در مناطق شهري يافت مي شود. سمپاشي و ريشه كردن كردن مارمولك تخصص ماست. به ما اعتماد كنيد

mush

سمپاشي موش در تهران 

ورود موش هاي فاضلاب به خانه يك مصيبت عظيم است. براي سمپاشي مقابله و كشتن موش ها و جلوگيري از زاد و ولد آنها با ما تماس بگيريد.

موش از چه چيزهايي متنفر است؟

چیزهایی که موش­ها دوست ندارند

یک راه مطمئن برای خلاص شدن از دست موش­ها این است که مطمئن شوید خانه­تان پر از مواد مورد علاقه آنها نیست. گاهی اوقات انجام این کار میتواند به این دلیل که معمولا موش­ها علایق مشترکی با انسان ها دارند سخت باشد. اما وجود این علایق مشترک بین انسان و این متجاوزهای کوچک به این معنی نیست که شما باید با آنها زندگی کنید.

برای دور نگه داشتن موش­ها و فرستادنشان به جایی که به آن تعلق دارند اطلاعات بیشتری درباره چیزهایی که موش­ها دوست ندارند و همچنین نحوه استفاده از آنها جمع آوری کنید.

اول از همه، حقایقی درباره موش­ها

موش­ها با قریضه بقا زندگی میکنند که به این معنی است که هر کاری برای به دست آوردن آب، غذا، و پناهگاه میکنند. اما موش­ها همانند انسان ها اولیت­هایی دارند و بعضی چیزها را دوست دارند و از یک سری چیزها نیز متنفر هستند.

موش معمول خانگی جثه کوچکی دارد، بسیار سریع است، دماغ کشیده ای دارد و دارای گوشهای بزرگی است و همچنین دم نیز دارد. موش­ها میتوانند تا دو سال در قفس زندگی کند و به تبع طول عمر این موجودات در طبیعت کمتر خواهد بود. موشها میتوانند زمانی که فقط شش ماه سن دارند تولید مثل کنند. یک موش ماده میتواند هر شش تا هشت هفته گروه دو تا دوازده تایی از بچه موش ها را به دنیا بیاورد.

حالا که بیشتر درباره موش ها میدانید بهتر متوجه میشوید که این موجودات چه چیزهایی را دوست دارند و ترجیح میدهند از چه چیزهایی دوری بکنند.

مطالب مرتبط:

خلاص شدن از شر موش ها به صورت طبیعی

موش ها از چه بويي متنفرند؟

قيمت سمپاشي ساختمان در تهران|09193933021

نحوه خلاصی از شر موش ها در آپارتمان ها

چگونه از شر موش ها خلاص شویم.

خلاص شدن سريع از شر موش

چیزهایی که موش­ها را دور میکند

اگرچه موش­ها فقط در شب فعالیت نمیکنند، اما به خاطر دلایلی در این اوقات فعال تر میباشند. قریضه بقای این موجودات آنها را از موجودات بزرگتر از خودشان دور نگه میدارد و فعالیت بیشتر در شب­ها آنها را از دید شکارچیان و همچنین انسان­ها به دور نگه میدارد. به دلیل این که موش­ها از خطر دوری میکنند صدای بلند و نورهای خیره کننده آنها را میترساند.

یک روش دیگر که موش­ها از آن برای دور ماندن از خطر استفاده میکنند استفاده کردن از حس­هایشان است. موش­های خانگی بینایی ضعیفی دارند اما حس بویایی قوی ­ای داردند. جوندگان برای پیدا کردن غذا، تشخیص خطر، و همچنین مسیریابی به حس بویایشان اتکا میکنند.

بر خلاف آن چیزی که کارتون­ها ممکن است به شما نشان دهند، موش­ها در واقع پنیر دوست ندارند. اگر به این فکر کنید، در میابید که پنیر بسیار بد بو است. بعضی بوها موش­ها را دفع میکنند. بوی سایر حیوانات مانند گربه نیز ممکن است موش­ها را دور کند. حتی بوی سایر موش­های دیگر نیز به موش این هشدار را میدهد که از آن محله نه چندان دوستانه دوری کند. درخت­ها و گیاهان خیلی وقت پیش به این موضوع پی برده اند که از بوهای مطبوع برای حشرات مفید مانند زنبورها استفاده کنند که همچنین موجودات موذی را نیز دور نگه میدارد.

چیزهایی که موش­ها را جذب میکند

در شرایط مناسب مانند بهار و تابستان که هوا گرم از و غذا فراوان است موش­ها در فضای بیرون خانه­ها زندگی میکنند به دلیل این که طبیعت در این شرایط میتواند پاسخگوی تمامی نیازهای آنها باشد. اما هگامی که در زمستان و پاییز دمای هوا پایین می آید موش­ها در خانه­ها، انباری­ها، ساختمان­های مزرعه و جاهای دیگر به دنبال پناهگاه میگردند تا از شرایط نامساعد در امان باشند.

موش­ها همه چیز خوارند و میتوانند تقریبا هر نوع میوه، دانه، و غلاتی را بخورند و آنها جزء غذاهای مورد علاقه­شان به حساب می­آیند. باغ­ها، زمین­های کشاورزی و همچنین جاهایی که مردم باقی مانده غذا را در آن رها میکنند بهترین مکان­ها برای پیدا کردن موش­ها میباشند. در داخل خانه موش­ها بیشتر به انبارهای غذا، زباله­های پوشیده نشده، دانه­ها و مغزهای ذخیره شده، و همچنین غذاهای حیوانات تمایل زیادی دارند.

موش­ها معلمولا 15 تا 20 بار در روز غذا میخورند. به دلیل این که موش­ها در روز بسیار غذا میخورند دوست دارند که لانه­شان را نزدیک یک منبع غذای قابل اطمینان بسازند. جوندگان همچنین جویدن سیم کشی خانه را دوست دارند و آمار نشان میدهد که 8 درصد از آتش سوزی هایی که در خانه­ها اتفاق می­افتد به این دلیل است. بعضی از موادی که موش­ها دوست دارند آنها را بجوند شامل کتاب­، مجله­، چوب، کارتن، و همچنین پلاستیک میشود. موش­ها هنگام حرکت دوست دارند هزارتوها را امتحان کنند به همین دلیل شما ممکن است ببینید که موشی دارد در پشت یک مبل حرکت میکند و یا همچنین از بین ردیفی از جعبه ­ها حرکت میکند.

چگونه از شر موش­ها خلاص شویم؟

اگر فکر میکنید که درون خانه تان موش وجود دارد میتوانید برای مطمئن شدن منزلتان را یک بررسی کلی کنید تا مطمئن شوید هیچ جونده­ای درون خانه شما زندگی نمیکند. پاک کردن خانه از موادی که موش­ها برای لانه درست کردن و جویدن نیاز دارند همانند از بین بردن مکانهایی که ممکن است برای موش­ها پناهگاه ایجاد کند به شما کمک میکند که شانس ورود جوندگان به درون منزلتان را کمتر کنید. ذخیره کردن غذا در محفظه­های محکم و غیر قابل نفوذ و همچنین استفاده کردن از سطل زباله­های دارای در محکم موش­ها را دور نگه میدارد.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره نحوه دور نگه داشتن موش­ها و این که چگونه میتوان از مواد بویایی دفع کننده جانوران موذی استفاده کرد و منزلتان را از این جانوران در امان نگه دارید اینجا کلیلک کنید.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .